BFC238332752
MFR.Part #
BFC238332752
JLCPCB Part #
C5578181
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 7.5nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS