BFC238332133
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238332133
JLCPCB Part #
C3789490
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 13nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS