BFC238331753
MFR.Part #
BFC238331753
JLCPCB Part #
C3792119
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 75nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS