BFC238331274
MFR.Part #
BFC238331274
JLCPCB Part #
C3781417
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 270nF 350V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS