BFC238331273
MFR.Part #
BFC238331273
JLCPCB Part #
C3806261
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 27nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS