BFC238330434
MFR.Part #
BFC238330434
JLCPCB Part #
C3786686
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 430nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS