BFC238330203
MFR.Part #
BFC238330203
JLCPCB Part #
C3804649
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 20nF 350V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS