BFC238324754
MFR.Part #
BFC238324754
JLCPCB Part #
C3798993
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 750nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS