BFC238324154
MFR.Part #
BFC238324154
JLCPCB Part #
C3783297
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS