BFC238323154
MFR.Part #
BFC238323154
JLCPCB Part #
C6131322
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 220V、630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS