BFC238323124
MFR.Part #
BFC238323124
JLCPCB Part #
C3802188
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 220V、630V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS