BFC238323114
MFR.Part #
BFC238323114
JLCPCB Part #
C3796832
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 220V、630V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS