BFC238322154
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238322154
JLCPCB Part #
C3802676
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS