BFC238321164
MFR.Part #
BFC238321164
JLCPCB Part #
C3786717
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 160nF 220V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS