BFC238320684
MFR.Part #
BFC238320684
JLCPCB Part #
C3803875
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 680nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS