BFC238320474
MFR.Part #
BFC238320474
JLCPCB Part #
C3807244
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 470nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS