BFC238320334
MFR.Part #
BFC238320334
JLCPCB Part #
C3788937
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220V、630V 330nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS