BFC238313473
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238313473
JLCPCB Part #
C3790909
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 47nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS