BFC238312563
MFR.Part #
BFC238312563
JLCPCB Part #
C3809923
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 56nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS