BFC238312394
MFR.Part #
BFC238312394
JLCPCB Part #
C3805411
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 390nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS