BFC238311105
MFR.Part #
BFC238311105
JLCPCB Part #
C3781221
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1uF 200V、400V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS