BFC238310473
MFR.Part #
BFC238310473
JLCPCB Part #
C3795001
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、400V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS