BFC238304275
MFR.Part #
BFC238304275
JLCPCB Part #
C3798853
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 2.7uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS