BFC238303334
MFR.Part #
BFC238303334
JLCPCB Part #
C3784431
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 330nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS