BFC238303274
MFR.Part #
BFC238303274
JLCPCB Part #
C3784718
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 270nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS