BFC238303124
MFR.Part #
BFC238303124
JLCPCB Part #
C5596727
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 125V、250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS