BFC238301245
MFR.Part #
BFC238301245
JLCPCB Part #
C3796720
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 2.4uF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS