BFC238301205
MFR.Part #
BFC238301205
JLCPCB Part #
C3805620
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 2uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS