BFC238301165
MFR.Part #
BFC238301165
JLCPCB Part #
C3804226
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.6uF 125V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS