BFC238301125
MFR.Part #
BFC238301125
JLCPCB Part #
C3785885
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2uF 125V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS