BFC238301105
MFR.Part #
BFC238301105
JLCPCB Part #
C3806171
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 125V、250V 1uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS