BFC238300155
MFR.Part #
BFC238300155
JLCPCB Part #
C6514745
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 125V、250V ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS