BFC238066392
MFR.Part #
BFC238066392
JLCPCB Part #
C3781017
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 3.9nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS