BFC238065182
MFR.Part #
BFC238065182
JLCPCB Part #
C3793548
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.8nF 200V、630V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS