BFC238062752
MFR.Part #
BFC238062752
JLCPCB Part #
C3811372
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 7.5nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS