BFC238062682
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238062682
JLCPCB Part #
C3787382
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 6.8nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS