BFC238062622
MFR.Part #
BFC238062622
JLCPCB Part #
C3794663
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 6.2nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS