BFC238062562
MFR.Part #
BFC238062562
JLCPCB Part #
C3803832
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、630V 5.6nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS