BFC238062152
MFR.Part #
BFC238062152
JLCPCB Part #
C3794937
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.5nF 200V、630V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS