BFC238052432
MFR.Part #
BFC238052432
JLCPCB Part #
C3790081
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 4.3nF ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS