BFC238036303
MFR.Part #
BFC238036303
JLCPCB Part #
C3785519
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 30nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS