BFC238026473
MFR.Part #
BFC238026473
JLCPCB Part #
C3807187
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 47nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS