BFC237964754
MFR.Part #
BFC237964754
JLCPCB Part #
C3794425
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 750nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS