BFC237964434
MFR.Part #
BFC237964434
JLCPCB Part #
C3798262
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 430nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS