BFC237964333
MFR.Part #
BFC237964333
JLCPCB Part #
C3791633
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS