BFC237964273
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237964273
JLCPCB Part #
C3810349
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 27nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS