BFC237964224
MFR.Part #
BFC237964224
JLCPCB Part #
C3783701
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 220V、630V 220nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS