BFC237964163
MFR.Part #
BFC237964163
JLCPCB Part #
C3807605
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 16nF 220V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS