BFC237964153
MFR.Part #
BFC237964153
JLCPCB Part #
C3788693
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 220V、630V ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS