BFC237964114
MFR.Part #
BFC237964114
JLCPCB Part #
C3800041
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 220V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS